| Barva korpusu | Bílá |
|---|---|
| Barva dvířek | Šedý lesk |
| šířka | 80 cm |
| výška | 82 cm |
| Hloubka | 52 cm |
| Druh zboží | Spodní kuchyňská skříňka Lara |
| barva | cappucino lesk |
| styl | moderní styl |
| povrchová úprava | lesklá |
| materiál | lamino / MDF |
| typ | spodní skříňky |
| pracovní deska | bez pracovní desky |
| dřez | bez dřezu |
| sektorová kuchyně | Lara |
Dvířka na vestavnou myčku nádobí Aria ANT ZM 713x446 Barva dvířek: SA - Aquamarine AFM
840 Kč
od Nábytek Paul
Horní skříňka Aria ANT 30 G-72 1F Barva korpusu: Antracit, Barva dvířek: TA - Sandgrau AFM
1 380 Kč
od Nábytek Paul
Spodní skříňka Lara 40 D 3S BB - Quadro Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: Bílý lesk
2 770 Kč
od Nábytek Paul
Vysoká potravinová skříňka Aria 60 DKS-210 3S 1F - Premium Box Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: TA - Sandgrau AFM
8 340 Kč
od Nábytek Paul