| Barva korpusu | Černá |
|---|---|
| Barva dvířek | Černá |
| šířka | 80 cm |
| výška | 82 cm |
| hloubka | 52 cm |
| Druh zboží | spodní kuchyňská skříňka |
| barva | černá |
| materiál | lamino |
| povrchová úprava | matná |
| typ | spodní skříňky |
| pracovní deska | bez pracovní desky |
| styl | moderní |
| sektorová kuchyně | Siena |
Vysoká skříňka pro vestavnou troubu Aria 60 DP-210 2F Barva korpusu: Dub artisan, Barva dvířek: WH - Crystal white AFM
4 490 Kč
od Nábytek Paul
Horní skříňka Luna 80 G-72 2F Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: Dust Grey
2 670 Kč
od Nábytek Paul
Horní skříňka Aria 60 G-108 1F Barva korpusu: Černá, Barva dvířek: GR - Graphite AFM
2 130 Kč
od Nábytek Paul
Vysoká skříňka pro vestavnou a mikrovlnou troubu Luna 60 DPM-210 2F Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: Dust Grey
5 240 Kč
od Nábytek Paul