| Povrchová úprava | 14K růžové zlato (1mic) |
|---|---|
| Druh kamene | Zirkon, Perla |
| Materiál | Stříbro 925/1000 |
| Rozměr brože (mm) | 45x16 mm |
| Přibližná celková hmotnost šperku | 5,67 g, hmotnost Ag 925/1000 2,98 g |
| Značka | Gaura Pearls |
| Dárkový sáček ZDARMA | Ano |
| Druh perly | Sladkovodní perla |
| Tvar perly | Kulatý |
| Velikost perly (mm) | 9,5-10 |
| Barva perly | Černá |
Brož se sladkovodními perlami a zirkony Nicolina, Zlatá
923 Kč
od Alexbijoux.cz
Brož s perleťovými květy a zirkony, Zlatá
989 Kč
od Alexbijoux.cz
Luxusní brož s květinovým motivem Rosaline, Zlatá
989 Kč
od Alexbijoux.cz
Exkluzivní brož Swarovski Elements Manfredonia - květina, Barevná/více barev
989 Kč
od Alexbijoux.cz