| Druh kamene | Zirkon |
|---|---|
| Povrchová úprava | 14K růžové zlato (1mic) |
| Typ zapínání náušnic | Puzeta |
| Materiál | Stříbro 925/1000 |
| Přibližná celková hmotnost šperku | Hmotnost Ag 925/1000 ≤1,33 g |
| Značka | GRACE Silver Jewellery |
| Dárková krabička ZDARMA | ANO |
| Rozměr náušnic (mm) | 9 mm x 7 mm |
Stříbrné náušnice s černou řiční perlou Molly, stříbro 925/1000, Černá
1 308 Kč
od Alexbijoux.cz
LUNICA Stříbrné náušnice TŘPYTIVÁ MODRÁ 0803
1 190 Kč
od Lunica.cz
LUNICA Stříbrné náušnice ČTYŘLÍSTEK 0284
650 Kč
od Lunica.cz
Náušnice Swarovski Elements Orfeo Silver, Černobílá
719 Kč
od Alexbijoux.cz