- Moderní design - nádech luxusu a originality❤️.
- Náušnice jsou široké 3 mm.
- Osazené drobnými zářivými zirkony.
- Rhodiová povrchová úprava.
- Šperk je vyroben ze stříbra 925 a označen puncem ryzosti.
- Obdržíte je v dárkové krabičce.
| Šířka | 3 mm |
|---|---|
| Průměr | 14 mm |
| Hmotnost | ≤2,1 g |
| Ryzost | 925/1000 |
| Značka | LUNICA |
| Osazení | Zirkon (CZ) |
| Materiál | Stříbro 925 |
| Povrchová úprava | Rhodium |
| Typ zapínání | Kloubové zapínání |
| Typ náušnic | Visací |
| Barva | Čirá |
| Určení | Dámské |
Stříbrné náušnice s černou perlou Vanessa - stříbro 925/1000, Stříbrná Černá
1 462 Kč
od Alexbijoux.cz
Stříbrné náušnice s černou perlou Diane, stříbro 925/1000, Zlatá Černá
1 771 Kč
od Alexbijoux.cz
Stříbrné náušnice Znamení zvěrokruhu - stříbro 925/1000, Stříbrná Kozoroh (22.12. - 20.1.)
650 Kč
od Alexbijoux.cz
Ocelové náušnice s čirými zirkony Alejandra, chirurgická ocel, Zlatá
641 Kč
od Alexbijoux.cz