- Přívěsek s motivem Hamsa - ruka fatimy.
- Jemné a zářivé zirkony zdobí přívěsek.
- Pozlacený 14K zlatem.
- Délka řetízku je nastavitelná 40 - 45 cm.
- Šperk je vyroben ze stříbra 925.
- Obdržíte jej v dárkové krabičce.
| Rozměry přívěsku | 9 x 11 mm |
|---|---|
| Hmotnost | ≤1,7 g |
| Ryzost | 925/1000 |
| Šířka řetízku | 1 mm |
| Značka | LUNICA |
| Osazení | Zirkon (CZ) |
| Materiál | Stříbro 925 |
| Povrchová úprava | Pozlaceno |
| Délka řetízku | 45 cm |
| Barva | Čirá |
| Určení | Dětské |
Ocelový náhrdelník Matia Gold - chirurgická ocel, Zlatá 40 cm + 5 cm (prodloužení)
622 Kč
od Alexbijoux.cz
Stříbrný vánoční náhrdelník Vánoční přívěsky - stříbro 925/1000, Stříbrná 45 cm
976 Kč
od Alexbijoux.cz
Perlový náhrdelník Charlie sladkovodní perla, stříbro 925/1000, cm Bílá
2 630 Kč
Pánský ocelový náhrdelník Thomas, 4 mm wheat řetízek, chirurgická ocel, Stříbrná 60 cm
529 Kč