| Povrchová úprava | Rhodium |
|---|---|
| Druh kamene | Swarovski Elements, Zirkon |
| Materiál | Stříbro 925/1000 |
| Délka náhrdelníku | 40 cm + 5 cm (prodloužení) |
| Rozměr přívěsku (mm) | 29x22 mm |
| Přibližná celková hmotnost šperku | Hmotnost Ag 925/1000 ≤2,9 g |
| Značka | Éternelle |
| Motiv | Zvíře |
| Určení | Pro ženy |
Stříbrný náhrdelník Rong - chalcedon, bambus, stříbro 925/1000, Stříbrná 44 cm + 5 cm (prodloužení)
1 392 Kč
od Alexbijoux.cz
Náhrdelník Swarovski Elements Amorita Ruby Gold, Červená 45 cm + 5 cm (prodloužení)
695 Kč
Ocelový náhrdelník se zirkony Samuel - chirurgická ocel, kříž, Stříbrná 42 cm + 5 cm (prodloužení)
629 Kč
od Alexbijoux.cz
Ocelový náhrdelník s perlou Lyra, chirurgická ocel, Stříbrná 45 cm
959 Kč
od Alexbijoux.cz