Sedací polštář Vám poskytne pohodlné sezení na zemi. S praktickým uchem.
Harmonický interiér tvoří detaily. Možná drobné, ale o to důležitější.
Sedací polštář Vám poskytne pohodlné sezení na zemi. S praktickým uchem.
Harmonický interiér tvoří detaily. Možná drobné, ale o to důležitější.
| délka výrobku | 60cm |
|---|---|
| šířka výrobku | 60cm |
| výška výrobku | 15cm |
| hmotnost celkem | 1,7kg |
| materiál vrchní látky | 100% polyester, vodoodpudivá tkanina |
| materiál výplně | 100% polyester |
| materiál balení | PE obal (igelit) |
| barva (vzor) | 90856-210 |
Ib Laursen Prošívaná matrace Dark Blue Stripes 50 × 100 cm, modrá barva, textil
1 954 Kč
od Bellarose.cz
SUN GARDEN NAXOS HOCH 50318-701
465 Kč
od Galobe.cz
HAY Sedák Terrazza Olive bold stripe 40 × 40 cm, zelená barva, textil
1 124 Kč
od Bellarose.cz
MADAM STOLTZ Sametový sedák Dusty Green 45 × 45 cm, zelená barva, textil
959 Kč
od Bellarose.cz