Dekorační polštář
Harmonický interiér tvoří detaily. Možná drobné, ale o to důležitější.
Dekorační polštář
Harmonický interiér tvoří detaily. Možná drobné, ale o to důležitější.
| hmotnost celkem | 0,5kg |
|---|---|
| barva (vzor) | 30492-210 |
| délka výrobku | 43cm |
| šířka výrobku | 43cm |
| výška výrobku | 15cm |
| materiál vrchní látky | 100% polyester, vodoodpudivá tkanina |
| materiál výplně | 100% polyester |
| materiál balení | PE obal (igelit) |
MADAM STOLTZ Bavlněná matrace Sugar almond / Black 45 × 125 cm, hnědá barva, textil
1 594 Kč
od Bellarose.cz
MADAM STOLTZ Kulatý podsedák Checked Dark Green Ø 45 cm, zelená barva, textil
634 Kč
od Bellarose.cz
MADAM STOLTZ Bavlněná matrace Dusty Green 60 × 140 cm, zelená barva, textil
3 474 Kč
od Bellarose.cz
MADAM STOLTZ Kulatý sedák na židli Fish Ø 45 cm, červená barva, textil
634 Kč
od Bellarose.cz