adidas

adidas

Značka Adidas je synonymem pro sportovní eleganci a inovaci. Jejich kvalitní obuv, oblečení a doplňky spojují styl a výkon. S více než osmdesátiletou historií se Adidas stala ikonickým jménem ve světě sportovního průmyslu. Jejich produkty nabízí nekonečné možnosti pro každodenní nošení i profesionální sportovní výkon. S důrazem na trvanlivost a pohodlí jsou výrobky Adidas ideální volbou pro každého, kdo si cení kvality a stylu. Značka Adidas - navrženo pro všechny, kteří se nebojí vyjít ze svého komfortního zóny a dosáhnout svých cílů s elegancí a sebevědomím.

Historie Adidas Domovské stránky Adidas.cz
Pánská mikina Adidas Pánská mikina Adidas 1 224 Kč od Bezvasport.cz Pánská mikina Adidas Pánská mikina Adidas 1 224 Kč od Bezvasport.cz Fialová pánská mikina adidas Originals - Pánské Fialová pánská mikina adidas Originals - Pánské 1 714 Kč od Bezvasport.cz Fialová pánská mikina adidas Originals - Pánské Fialová pánská mikina adidas Originals - Pánské 1 714 Kč od Bezvasport.cz Pánska mikina Adidas Pánska mikina Adidas 1 259 Kč od Bezvasport.cz Pánska mikina Adidas Pánska mikina Adidas 1 259 Kč od Bezvasport.cz Mikina pánská Adidas 3 Stripes Crew Mikina pánská Adidas 3 Stripes Crew 1 364 Kč od Bezvasport.cz Černá dámská mikina adidas Originals - Dámské Černá dámská mikina adidas Originals - Dámské 1 364 Kč od Bezvasport.cz Černá dámská mikina adidas Originals - Dámské Černá dámská mikina adidas Originals - Dámské 1 364 Kč od Bezvasport.cz Černá dámská mikina adidas Originals - Dámské Černá dámská mikina adidas Originals - Dámské 1 364 Kč od Bezvasport.cz Modrá dámská mikina adidas Originals - Dámské Modrá dámská mikina adidas Originals - Dámské 1 329 Kč od Bezvasport.cz Modrá dámská mikina adidas Originals - Dámské Modrá dámská mikina adidas Originals - Dámské 1 329 Kč od Bezvasport.cz Černá pánská mikina adidas Originals - Pánské Černá pánská mikina adidas Originals - Pánské 1 679 Kč od Bezvasport.cz Černé dámské vzorované zkrácené tričko adidas Originals - Dámské Černé dámské vzorované zkrácené tričko adidas Originals - Dámské 1 189 Kč od Bezvasport.cz Černé dámské vzorované zkrácené tričko adidas Originals - Dámské Černé dámské vzorované zkrácené tričko adidas Originals - Dámské 1 189 Kč od Bezvasport.cz Černé dámské vzorované zkrácené tričko adidas Originals - Dámské Černé dámské vzorované zkrácené tričko adidas Originals - Dámské 1 189 Kč od Bezvasport.cz Zelená pánská mikina adidas Originals - Pánské Zelená pánská mikina adidas Originals - Pánské 909 Kč od Bezvasport.cz Černé dámské tričko adidas Originals - Dámské Černé dámské tričko adidas Originals - Dámské 594 Kč od Bezvasport.cz Černé dámské tričko adidas Originals - Dámské Černé dámské tričko adidas Originals - Dámské 594 Kč od Bezvasport.cz Černé dámské tričko adidas Originals - Dámské Černé dámské tričko adidas Originals - Dámské 594 Kč od Bezvasport.cz Adicolor Classics Racerback Šaty adidas Originals - Dámské Adicolor Classics Racerback Šaty adidas Originals - Dámské 727 Kč od Bezvasport.cz Červený dámský crop top adidas Originals - Dámské Červený dámský crop top adidas Originals - Dámské 594 Kč od Bezvasport.cz Červený dámský crop top adidas Originals - Dámské Červený dámský crop top adidas Originals - Dámské 594 Kč od Bezvasport.cz Červený dámský crop top adidas Originals - Dámské Červený dámský crop top adidas Originals - Dámské 594 Kč od Bezvasport.cz

Historie značky Adidas

Adidas, jedna z nejvýznamnějších značek ve světě sportovního oblečení a obuvi, má bohatou historii, která sahá až do roku 1949, kdy ji založil Adolf Dassler resp. do roku 1924 kdy předchůdce Adidasu založili Adolf (Adi) Dassler s bratrem Rudolfem. Od té doby prošla Adidas dlouhou cestou, během které se stala synonymem pro kvalitu, inovaci a výkon. Za více než sedm desetiletí existence se Adidas vypracoval do popředí sportovního průmyslu a stala se významným hráčem na globální úrovni.

Současná pozice Adidas

Dnes je Adidas jednou z předních značek v oblasti sportovního oblečení. a obuvi, známou pro své ikonické designy a technologické inovace. Společnost neustále spolupracuje se špičkovými sportovci a umělci z celého světa, což ji udržuje v průběžném kontaktu s nejnovějšími trendy a potřebami zákazníků. S velkým důrazem na udržitelnost a ekologii se Adidas také snaží snížit svůj ekologický otisk a přispět k lepší budoucnosti pro planetu.

Adidas - Výrobky pro každého

Adidas nabízí širokou škálu produktů, které splňují potřeby sportovců i těch, kteří hledají pohodlnou a stylovou obuv a oblečení pro každodenní nošení. Jejich nabídka zahrnuje běžeckou obuv s technologiemi Boost a Ultraboost, sportovní oblečení pro trénink i volný čas a ikonické tenisky, jako jsou Adidas Stan Smith a Superstar, které jsou stále oblíbené po celém světě. Navíc Adidas neustále inovuje a vyvíjí nové technologie a materiály, aby zlepšil výkon sportovce a zvýšil pohodlí každodenního nošení.

Výrobky od Adidas nejsou jen sportovním vybavením, jsou to také módní ikony, které zdůrazňují spojení mezi sportem a stylem. S více než sedm desetiletí historie a nekonečným závazkem k inovaci je Adidas stále jednou z nejpopulárnějších značek na světě, která nadále pohání sportovce a inspiruje lidi po celém světě k dosažení svého maximálního potenciálu.