XtendLan ZASUVKA8B-19-C14 Rozvodný panel, 19", 8x 230V, ČSN, přívodní kabel IEC 320 C14, vypínač, indikátor napětí ZASUVKA8B-19-C14
| Dostupnost |
skladem |
| Výrobce |
Xtendlan
| EAN |
Popis produktu
XtendLan 19" rozvodný panel 8x230V 10A / ČSN / kabel do UPS (IEC320 C14) / vypínač / indikátor napětí / kabel 1.8m / 1U