| Země původu | EU |
|---|---|
| Sortiment | 2 |
| Délka výrobku | 6.7 cm |
| Šířka výrobku | 2.6 cm |
| Výška výrobku | 1.5 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | od 6 let |
| Varianta: | modrý, oranžový, růžový, zelený, žlutý |
| Země původu | EU |
|---|---|
| Sortiment | 2 |
| Délka výrobku | 6.7 cm |
| Šířka výrobku | 2.6 cm |
| Výška výrobku | 1.5 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | od 6 let |
| Varianta: | modrý, oranžový, růžový, zelený, žlutý |