| Barva | 179 |
|---|---|
| Délka rukávů | 1 |
| Gender | 4 |
| Hmotnost | 0.5kg |
| Kategorie | 2 |
| Materiál | 100% polyester |
| Podkategorie | 1 |
| Sport | 61 |
| Velikost | 128cm |
| Velikosti do filtru | 128 cm |
Outerstuff Dětské tričko Boston Bruins NHL Timeless Ss Tee Velikost: Dětské S (6 - 8 let)
599 Kč
od Fanda-NHL.cz
Dětské tričko HOŠI DĚKUJEM Ice Hockey World Championship Czechia MS 2024 White Velikost: Dětské
499 Kč
od Fanda-NHL.cz
Outerstuff Dětské tričko Buffalo Sabres Cool Camo Velikost: Dětské 14 let)
499 Kč
Outerstuff Dětské tričko David Pastrňák Boston Bruins NHL Flat Alt.Captains N&N Tee Velikost: Dětské XL (13 - 15 let)
799 Kč
od Fanda-NHL.cz