| Je na baterie | NE |
|---|---|
| Nomenklatura | 49059000 |
| Sortiment | 2 |
| Země původu | EU |
| Délka výrobku | 25.5 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Šířka výrobku | 38.0 cm |
| Výška výrobku | 25.5 cm |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Doporučený věk | 4+ |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
Levenhuk LabZZ M101 Amethyst Mikroskop (6900000690833)
760 Kč
od Mironet.cz
Malplay Zábavný dětský vědecký mikroskop s příslušenstvím 100x/400x/1200x
255 Kč
od Do-domu.cz
Bresser National Geographic 300–1200x / Mikroskop (69362)
1 110 Kč
od Mironet.cz
Bresser Junior 40x-640x zelená / Mikroskop (70124)
1 162 Kč
od Mironet.cz