| Barva korpusu | Černá |
|---|---|
| Barva dvířek | Kašmír |
| šířka | 60 cm |
| výška | 90 cm |
| hloubka | 31 cm |
| druh zboží | kuchyňské skříňky |
| barva | kašmír |
| materiál | lamino |
| povrchová úprava | matná |
| typ | vrchní rohové skříňky |
| styl | moderní |
| sektorová kuchyně | Arona |
Spodní skříňka pod dřez Aria 60 ZL 1S BB - Premium Box Barva korpusu: Dub artisan, Barva dvířek: TA - Sandgrau AFM
3 200 Kč
od Nábytek Paul
Horní skříňka Aria 50 G-90 1F Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: TA - Sandgrau AFM
1 810 Kč
od Nábytek Paul
Horní skříňka Lara 45 G-72 1F Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: Cappucino lesk
1 600 Kč
od Nábytek Paul
Horní skříňka nad digestoř Aria 50 GU-36 1F Barva korpusu: Dub artisan, Barva dvířek: WH - Crystal white AFM
1 280 Kč
od Nábytek Paul