| Výška | 13 mm |
|---|---|
| Šířka | 25 mm |
| Hloubka | 2 mm |
| Průvlek | 1,6 - 1,9 mm |
| Barva | Zlatá |
| Tvar | Symboly a talismany |
| Materiál | Kov |
| Velikost | 25 mm |
Kovový přívěsek - srdce s tlapkami - zlatý - 17 x 13 x 2 mm - 1 ks
7 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Přívěsek ze zinkové slitiny - starostříbrný - Óm - 10 x 10 x 1 mm - 1 ks
3 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Mosazný mezidíl s kubickými zirkony - zlatý - rodina - 15,5 x 26 x 3 mm - 1 ks
89 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Držák univerzální dvojitý
61 Kč
od Armyshop.cz