| Hloubka | 1,5 mm |
|---|---|
| Barva | Starobronzová |
| Tvar | Geometrické tvary |
| Velikost | 22 mm |
| Výška | 22 mm |
| Šířka | 18,5 mm |
| Průvlek | 2 mm |
| Materiál | Kov |
Mezidíl z nerezové oceli pro gravírování - platinový - placička - 10 x 14,5 x 1 mm - 1 ks
5 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Wincraft Přívěšek Vancouver Canucks NHL Spinner Key Ring FA_1410366
299 Kč
od Fanda-NHL.cz
Mezidíl z titanové oceli - placička s písmenem A - Z - 12 x 12 x 0,8 mm - 1 ks Písmena: N
27 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kovový přívěsek - zlatý - tyrkysová mašle s bílými puntíky - 12 x 16 x 5 mm - 1 ks
14 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz