| Výška | 29,5 mm |
|---|---|
| Šířka | 37 mm |
| Hloubka | 3,5 mm |
| Průvlek | 2,1 - 4 mm |
| Barva | Starostříbrná |
| Materiál | Kov |
| Tvar | Postavy |
| Velikost | 37 mm |
Přívěsek z nerezové oceli - čakra - solar plexus - růžově zlatý - 22,5 x 19 x 1 mm - 1 ks
49 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Přívěsek z přírodního růženínu - kříž - 25 x 18 x 5,5 mm - 1 ks
39 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
LUNICA Stříbrný přívěsek RŮŽOVÝ ANDÍLEK 0187 Ag 925; ≤1,2 g.
690 Kč
od Lunica.cz
Spojovací mezidíl z nerezové oceli - nekonečno - zlatý - 28 x 9 x 1 mm - 1 ks
49 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz