| Výška | 11 mm |
|---|---|
| Šířka | 11 mm |
| Hloubka | 2 mm |
| Průvlek | 1,5 mm |
| Barva | Stříbrná |
| Materiál | Kov |
| Tvar | Placička |
| Velikost | 11 mm |
Přívěsek z nerezové oceli - srdce s hvězdou - 13 x 13 x 0,7 mm - 1 ks
3 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Přívěsek z nerezové oceli - čakra - solar plexus - platinový - 22,5 x 19 x 1 mm - 1 ks
49 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Přívěsek z nerezové oceli - zlatý - srdce - 10 x 12 x 1 mm - 1 ks
29 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Klíčenka Tactical III, 13 cm
43 Kč
od Armyshop.cz