| Hloubka | 2 mm |
|---|---|
| Barva | Zlatá |
| Tvar | Srdce |
| Velikost | 20 mm |
| Výška | 19 mm |
| Šířka | 20 mm |
| Průvlek | 2 mm |
| Materiál | Kov |
LUNICA Stříbrný přívěsek JEDNOROŽEC 0191
890 Kč
od Lunica.cz
Přívěsek z přírodního mahagonového obsidiánu - kříž - 25 x 18 x 5,5 mm - 1 ks
39 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Klíčenka taktická POS [sada ks]
372 Kč
od Armyshop.cz
Přívěsek z nerezové oceli - těhotná žena - zlatý - 41 x 18 x 1 mm - 1 ks
69 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz