| Výška | 17 mm |
|---|---|
| Šířka | 11 mm |
| Hloubka | 1 mm |
| Průvlek | 1 mm |
| Barva | Zlatá |
| Materiál | Kov |
| Tvar | Čtyřlístek |
| Velikost | 17 mm |
Přívěsek z přírodního kamene - růženín - srdce - 17-19 x 15-16 x 5-8 mm - 1 ks
39 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Mezidíl z nerezové oceli - zlatý - květ - 17 x 14 x 1 mm - 1 ks
39 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Wincraft Přívěšek Calgary Flames NHL Spinner Key Ring FA_64867013
299 Kč
od Fanda-NHL.cz