| Hloubka | 1 mm |
|---|---|
| Barva | Zlatá |
| Tvar | Ovoce a příroda |
| Velikost | 17 mm |
| Výška | 14 mm |
| Šířka | 17 mm |
| Průvlek | 1 mm |
| Materiál | Nerezová ocel |
Mezidíl z titanové oceli - placička s písmenem A - Z - 12 x 12 x 0,8 mm - 1 ks Písmena: E
27 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Sada kovových přívěsků - šroubovák + metr + kladivo + dva klíče - starostříbrné - 1 sada
29 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kovový přívěsek - starostříbrný - srdce - 19 x 20 x 2 mm - 1 ks
5 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kovový přívěsek - želva - zlatý - 28 x 24 x 4 mm - 1 ks
27 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz