| Hloubka | 1,5 mm |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Tvar | Symboly a talismany |
| Velikost | 19 mm |
| Výška | 19 mm |
| Šířka | 13 mm |
| Průvlek | 1,5 mm |
| Materiál | Kov |
Kovový přívěsek - stříbrný - slabika óm - 18 x 17 x 2 mm - 1 ks
6 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Spojovací mezidíl z nerezové oceli - kruh - zlatý - 12 x 1 mm - 1 ks
14 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Přívěsek z nerezové oceli - čakra - třetí oko - zlatý - 22,5 x 19 x 1 mm - 1 ks
49 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Mezidíl z nerezové oceli pro gravírování - platinový - placička - 10 x 14,5 x 1 mm - 1 ks
5 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz