| Hloubka | 0,8 mm |
|---|---|
| Barva | Zlatá |
| Tvar | Srdce |
| Velikost | 15,5 mm |
| Výška | 14 mm |
| Šířka | 15,5 mm |
| Průvlek | 12 mm |
| Materiál | Nerezová ocel |
LUNICA Stříbrný přívěsek DVĚ RŮŽOVÁ SRDÍČKA 0229
860 Kč
od Lunica.cz
LUNICA Stříbrný přívěsek PODKOVA A JEDNOROŽEC 0923
940 Kč
od Lunica.cz
Mezidíl z titanové oceli - placička s písmenem A - Z - zlaté - 12 x 12 x 0,8 mm - 1 ks Písmena: P
49 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kovový přívěsek - zajíček - bílý - 17 x 11 x 1.5 mm - 1 ks
7 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz