| Barva korpusu | Dub artisan |
|---|---|
| Barva dvířek | Bílá |
| šířka | 40 cm |
| výška | 90 cm |
| Hloubka | 31 cm |
| druh zboží | kuchyňské skříňky |
| barva | dub artisan |
| styl | moderní styl |
| materiál | sklo |
| povrchová úprava | matná |
| typ | vrchní skříňky |
| sektorová kuchyně | Luna |
Kuchyňská linka 270 cm Toni Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: Matera matná
10 190 Kč
od Nábytek Paul
Vysoká potravinová skříňka Vigo 60 DK-210 2F Barva korpusu: Dub Lancelot, Barva dvířek: Matera matná
4 270 Kč
od Nábytek Paul
Spodní skříňka pod dřez Aria 50 ZL 1F BB Barva korpusu: Černá, Barva dvířek: WH - Crystal white AFM
1 700 Kč
od Nábytek Paul
Horní rohová skříňka Aria 60x60 GN-90 1F (45°) Barva korpusu: Dub artisan, Barva dvířek: TA - Sandgrau AFM
3 200 Kč
od Nábytek Paul