| šířka | 50 cm |
|---|---|
| výška | 40 cm |
| Hloubka | 31 cm |
| druh zboží | kuchyňské skříňky |
| styl | moderní styl |
| materiál | lamino / MDF |
| povrchová úprava | matná |
| barva | bílý mat |
| typ | vrchní skříňky |
| otevírání dvířek | výklop |
| sektorová kuchyně | Eko |
| Barva korpusu | Bílá |
| Barva dvířek | Bílá |
Spodní rohová skříňka 105 DN 1F BB Barva korpusu: Šedá, Barva dvířek: Bílý lesk (Blanka)
3 100 Kč
od Nábytek Paul
Horní skříňka Luna 50 G-90 1F Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: Bílá
2 350 Kč
od Nábytek Paul
Dvířka na vestavnou myčku nádobí Stilo ZM 713x596 Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: Dust Grey
1 380 Kč
od Nábytek Paul
Horní rohová skříňka Nessa 60x60 GN-90 1F (45°) Barva korpusu: Antracit, Barva dvířek: Antracit
3 100 Kč
od Nábytek Paul