| Barva korpusu | Dub artisan |
|---|---|
| Barva dvířek | Clay Grey |
| šířka | 40 cm |
| výška | 210 cm |
| Hloubka | 57 cm |
| Druh zboží | Vysoká skříň Luna |
| barva | dub artisan |
| styl | moderní styl |
| materiál | MDF |
| povrchová úprava | matná |
| typ | vysoká skříň |
| sektorová kuchyně | Luna |
Dvířka na vestavnou myčku nádobí Lara ZM 570x596 Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: Cappucino lesk
960 Kč
od Nábytek Paul
Dvířka na vestavnou myčku nádobí Aria ANT ZM 713x596 Barva dvířek: SA - Aquamarine AFM
950 Kč
od Nábytek Paul
Vysoká potravinová skříňka Solea 60 DK-210 2F Barva korpusu: Dub artisan, Barva dvířek: Kašmír
4 380 Kč
od Nábytek Paul
Spodní skříňka pod dřez Aria ANT 50 ZL 1F BB Barva korpusu: Antracit, Barva dvířek: GR - Graphite AFM
1 700 Kč
od Nábytek Paul