Domů Dům a zahrada Topení MEXEN/S - Ares radiátor + topná tyč 1800 x 600 mm, 900 W, bílá W102-1800-600-2900-20
MEXEN/S - Ares radiátor + topná tyč 1800 x 600 mm, 900 W, bílá W102-1800-600-2900-20
Popis produktu
Technická data: Výška: 1800 mm Šířka: 600 mm Hloubka: 56 mm bílá barva Materiál: ocel Topný výkon: 900W Počet topných tyčí: 39 Celková délka ohřívače: 866 mm Délka topného tělesa: 750 mm Délka napájecího kabelu: 1,5m Provozní napětí: 230V/50Hz Stupeň krytí: IP44 Dotykové ovládání pomocí LED displeje Dodatečná ochrana proti chodu na sucho Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi Pro správnou funkci musí být radiátor naplněn vodou nebo směsí vody, např. s glykolem Sada obsahuje: závěsy, montážní sadu a záslepky Funkce radiátoru: - Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C - Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu na zvolené hodinové stupnici - Dětská pojistka umožňuje uzamknout ovladač topení