| Hloubka | 1 mm |
|---|---|
| Barva | Platinová |
| Tvar | Abeceda a čísla |
| Velikost | 10 mm |
| Písmena | R |
| Výška | 10 mm |
| Šířka | 10 mm |
| Průvlek | 1,5 mm |
| Materiál | Nerezová ocel |
Kovový přívěsek - zlatý - Eiffelova věž - 24 x 8 x 6 mm - 1 ks
8 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Přívěsek z nerezové oceli - speciální - jízdní kolo - 32 x 21 x 1 mm - 1 ks
69 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kovový přívěsek - nerezová ocel - stříbrný - ananas - 18 x 11 x 3,5 mm - 1 ks
29 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Přívěsek tibetského stylu - slon - měděný - 12 x 14 x 2 mm - 1 ks
6 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz