| Hloubka | 3,5 mm |
|---|---|
| Barva | Zlatá |
| Tvar | Tibetský styl |
| Velikost | 20 mm |
| Výška | 20 mm |
| Šířka | 16 mm |
| Průvlek | 2 mm |
| Materiál | Kov |
Přívěsek z přírodního kamene - labradorit - srdce - 17-19 x 15-16 x 5-8 mm - 1 ks
39 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kovový přívěsek - srdce s tlapkami - zlatý - 17 x 13 x 2 mm - 1 ks
7 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Mezidíl z titanové oceli - placička s písmenem A - Z - zlaté - 12 x 12 x 0,8 mm - 1 ks Písmena: Q
49 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kyvadlo z přírodního kamene - labradorit - 25 –28 × 15–16 mm - 1 ks
99 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz