| Hloubka | 0,8 mm |
|---|---|
| Barva | Platinová |
| Tvar | Abeceda a čísla |
| Velikost | 12 mm |
| Písmena | V |
| Výška | 12 mm |
| Šířka | 12 mm |
| Průvlek | 0,8 mm |
| Materiál | Titanová ocel |
Kovový přívěsek - srdce s křížem - starostříbrný - 21 x 20 x 3 mm - 1 ks
7 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kovový přívěsek - starozlatý - propojená srdce - 19 x 20 x 2 mm - 1 ks
5 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Mezidíl z nerezové oceli - placička s písmenem A-Z - 10 x 10 x 1 mm - 1 ks Písmena: Y
12 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kovový přívěsek - zlatý - kočka - 14 x 17 x 3,5 mm - 1 ks
5 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz