| Hloubka | 0,8 mm |
|---|---|
| Barva | Platinová |
| Tvar | Abeceda a čísla |
| Velikost | 12 mm |
| Písmena | Z |
| Výška | 12 mm |
| Šířka | 12 mm |
| Průvlek | 0,8 mm |
| Materiál | Titanová ocel |
Přívěsek z nerezové oceli - houslový klíč - zlatý - 17 x 8 x 1 mm - 1 ks
13 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Klíčenka: CZECH ARMY olivová | černá
73 Kč
od Armyshop.cz
Kovový přívěsek - starostříbrný - čarodějnice - 29,5 x 37 x 3,5 mm - 1 ks
13 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kovový přívěsek - starostříbrný - houby - 22,5 x 19 x 3 mm - 1 ks
13 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz