| Hloubka | 0,8 mm |
|---|---|
| Barva | Zlatá |
| Tvar | Abeceda a čísla |
| Velikost | 12 mm |
| Písmena | D |
| Výška | 12 mm |
| Šířka | 12 mm |
| Průvlek | 0,8 mm |
| Materiál | Titanová ocel |
Mezidíl z titanové oceli - placička s písmenem A - Z - 12 x 12 x 0,8 mm - 1 ks Písmena: F
27 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Mezidíl z nerezové oceli - placička s písmenem A-Z - 10 x 10 x 1 mm - 1 ks Písmena: P
12 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kovový přívěsek - starostříbrný - srdce - 18 x 15 x 2 mm - 1 ks
4 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Přívěsek z nerezové oceli - kost pro pejska - 22 x 40 x 1,8 mm - 1 ks Barva: Černá
69 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz