| Hloubka | 0,8 mm |
|---|---|
| Barva | Zlatá |
| Tvar | Abeceda a čísla |
| Velikost | 12 mm |
| Písmena | M |
| Výška | 12 mm |
| Šířka | 12 mm |
| Průvlek | 0,8 mm |
| Materiál | Titanová ocel |
Kovový přívěsek- klubíčko příze - starostříbrný - 11 x 30 x 1 mm - 1 ks
7 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kovový přívěsek - ježek - platinový - 12 x 13 x 2 mm - 1 ks
6 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
LUNICA Stříbrný přívěsek SAFÍR 0264
650 Kč
od Lunica.cz
Kovový přívěsek - korunka - různé varianty - 11,5 × 10,5 mm - 1 ks Barva: Černá
6 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz