| Hloubka | 3 mm |
|---|---|
| Barva | Růžově zlatá |
| Tvar | Postavy |
| Velikost | 26 mm |
| Výška | 15,5 mm |
| Šířka | 26 mm |
| Materiál | Mosaz |
| Průvlek | 1 mm |
LUNICA Stříbrný přívěsek KLÍČ 0095 Ag 925; ≤1,3 g.
900 Kč
od Lunica.cz
Přívěsek z nerezové oceli - ještěrka - zlatý - 16 x 10 x 1 mm - 1 ks
59 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Přívěsek - nerezový otvírací medailonek - kulatý - pozlacený 18K zlatem - 20 mm - 1 ks
129 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kovový přívěsek - květ sakury - bílý - 20,5 x 17,5 x 1,5 mm - 1 ks
7 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz