| Výška | 10 mm |
|---|---|
| Šířka | 10 mm |
| Hloubka | 1 mm |
| Průvlek | 8,1 - 30 mm |
| Barva | Stříbrná |
| Materiál | Kov |
| Tvar | Kroužek |
| Velikost | 10 mm |
Přívěšek Toronto Maple Leafs NHL Spinner Keychain 20361796
299 Kč
od Fanda-NHL.cz
Kovový přívěsek - starostříbrný - anděl - 20 x 16,5 x 1,5 mm - 1 ks
3 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Přívěsek z nerezové oceli - srdce se stromem - zlaté - 15,5 x 15,5 x 1 mm - 1 ks
49 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
LUNICA Stříbrný přívěsek PÍSMENO K 0754
690 Kč
od Lunica.cz