| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Sortiment | 2 |
| Délka výrobku | 4.0 cm |
| Šířka výrobku | 4.0 cm |
| Výška výrobku | 4.0 cm |
| Sezóna | Škola |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Varianta: | pro holky, pro kluky |
| Kusů v kartonu | 12 ks |
Ořezávátko na 2 tužky STAEDTLER, se zásobníkem na odpad, různé barvy
76 Kč
od Papirnictvioskarek.cz
Dvojité ořezávátko Pelikan V-Blade
41 Kč
od Papirnictvioskarek.cz
Ořezávátko stolní Deli E0616 - mix barev
123 Kč
od Papirnictvioskarek.cz
Ořezávátko na dvě tužky se zásobníkem - obličej
19 Kč
od Wikihracky.cz