| Barva | Žlutá |
|---|---|
| Hloubka | 11 mm |
| Tvar | Tlapka |
| Velikost | 41 mm |
| Výška | 41 mm |
| Šířka | 32 mm |
| Průvlek | 2,1 - 4 mm |
| Materiál | Plast |
Kovový kroužek na klíče z nerezové oceli - platinový - ⌀ 25 mm - 1 ks
10 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kovový přívěsek - starostříbrný - lotosový květ - 24 x 20 x 1,5 mm - 1 ks
5 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Mosazný spojovací mezidíl - kroužek - stříbrný - ∅ 10 x 1 mm - 1 ks
3 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Mezidíl z nerezové oceli - placička s písmenem A-Z - 10 x 10 x 1 mm - 1 ks Písmena: P
12 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz