| Hloubka | 1 mm |
|---|---|
| Barva | Platinová |
| Tvar | Abeceda a čísla |
| Velikost | 10 mm |
| Písmena | Y |
| Výška | 10 mm |
| Šířka | 10 mm |
| Průvlek | 1,5 mm |
| Materiál | Nerezová ocel |
Mezidíl z titanové oceli - placička s písmenem A - Z - zlaté - 12 x 12 x 0,8 mm - 1 ks Písmena: K
49 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kovový přívěsek - sova - černo bílá - 22 x 11 x 2 mm - 1 ks
17 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Přívěšek: Patrona AK-47 otvírákem
91 Kč
Přívěsek tibetského stylu - čtyřlístek - starostříbrný - 21 x 17 x 2 mm - 1 ks
4 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz