| Hloubka | 1 mm |
|---|---|
| Barva | Zlatá |
| Tvar | Postavy |
| Velikost | 19,5 mm |
| Výška | 16 mm |
| Šířka | 19,5 mm |
| Průvlek | 1 mm |
| Materiál | Nerezová ocel |
Přívěsek z nerezové oceli - I ♥ MOM - platinový - 13 x 13 x 1 mm - 1 ks
24 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
LUNICA Stříbrný přívěsek ZLATÝ KŘÍŽ 0950
890 Kč
od Lunica.cz
LUNICA Stříbrný přívěsek ANDĚL & ZLATÉ SRDCE 1021
690 Kč
od Lunica.cz
Přívěsek z nerezové oceli - zlatý - sněhová vločka - 15 x 12 x 1 mm - 1 ks
44 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz