| Hloubka | 0,8 mm |
|---|---|
| Barva | Zlatá |
| Tvar | Abeceda a čísla |
| Velikost | 12 mm |
| Písmena | B |
| Výška | 12 mm |
| Šířka | 12 mm |
| Průvlek | 0,8 mm |
| Materiál | Titanová ocel |
Přívěsek z nerezové oceli - list - 13 x 5,5 x 0,3 mm - 1 ks
3 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Mezidíl z nerezové oceli - křídla - 28,5 x 7 x 1 mm - 1 ks Barva: Platinová
29 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kovový přívěsek - stříbrný - hvězdice - 19 x 19 x 2 mm - 1 ks
7 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Wincraft Přívěšek St. Louis Blues NHL Spinner Key Ring FA_032085548306
299 Kč
od Fanda-NHL.cz